NEWSLETTER  

O systemie

Zalety i funkcje

Jak to działa

Zakup abonamentu

Aktualności

14
cze
14
cze
archiwum archiwum

Aktualności

archiwum
2011
Czerwiec
14-06-2011 12:38 CEST Przetestuj wersję demo!

Udostępniliśmy właśnie wersję demonstracyjną systemu netlink24 - oczywiście darmową. Jeżeli są Państwo zainteresowani programem, to mogą go Państwo najpierw bezpłatnie przetestować, własnoręcznie sprawdzając jego funkcje i możliwości, czy samą wygodę obsługi.

Aby uzyskać dostęp do wersji demonstracyjnej, należy najpierw wypełnić krótki formularz rejestracyjny,podając swój adres e-mail. Na podany adres wyślemy Państwu login, hasło oraz adres, umożliwiające zalogowanie się do wersji demonstracyjnej netlink24.

Uwaga: niektóre funkcje programu (jak np. zgłoszenie danej sprawy do windykacji) nie są dostępne w wersji demonstracyjnej.

14-06-2011 12:16 CEST Narzędzia dla Twojej firmy

Skorzystaj z darmowych narzędzi dla Twojej firmy. Miło nam poinformować, że strona wzbogaciła się o nową sekcję - Narzędzia dla Twojej firmy. Znaleźć tam można różne, darmowe aplikacje, pomocne w prowadzeniu własnej firmy.

 

Na początek udostępniliśmy wyszukiwarkę KRS online, dzięki której mogą Państwo zweryfikować danego kontrahenta po wpisie w Krajowym Rejestrze Sądowym. Ponadto, do Państwa dyspozycji jest także kalkulator odsetkowy, pozwalający błyskawicznie obliczyć należne odsetki w przypadku, gdy płatność nie wpłynęła w terminie. Jego uzupełnieniem jest kalkulator kosztów postępowania sądowego, za pomocą którego można oszacować, na jakim poziomie będą kształtowały się koszta postępowania sądowego w zależności od kwoty, jaką będą chcieli Państwo odzyskać na drodze sądowej.

 

Sekcja ta będzie stopniowo rozbudowywana i wzbogacana o kolejne narzędzia. Jeżeli mają Państwo życzenia odnośnie dodatkowyh narzędzi i aplikacji, uprzejmie prosimy o przesłanie swoich uwag na adres biuro@netlink24.pl .

Marzec
23-03-2011 12:32 CET Premiera systemu netlink24

Na rynku pojawił się właśnie nowy, unikatowy system netlink24, skierowany do Małych i Średnich Przedsiębiorstw! Jest to odpowiedź na aktualną sytuację - polska gospodarka utknęła w zatorach płatniczych, które mają być główną przyczyną bankructwa nawet 2 tysięcy firm w kraju (prognozy "Dziennika Gazety Prawnej"). Zabezpieczenie własnej firmy przed zatorami płatniczymi wymaga umiejętnego zarządzania należnościami - co właśnie umożliwia netlink24.

 

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie ze współpracy z dużymi przedsiębiorstwami i korporacjami, opracowaliśmy narzędzie do zarządzania należnościami, skierowane do sektora MSP (Małych i Średnich Przedsiębiorstw). Dzięki rozwiązaniu abonamentowemu, system netlink24 znajduje się w zasięgu nawet mikroprzedsiębiorstw.

23-03-2011 12:32 CET „Gazele Biznesu 2010” rozdane!

Gratulujemy naszemu klientowi, Asclepios S.A. zwycięstwa! Hurtownia farmaceutyczna Asclepios S.A. po raz kolejny została wyróżniona w tym prestiżowym, corocznym rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Co więcej, Spółka po raz kolejny zdobyła pierwsze miejsce w swoim regionie – tym razem dolnośląskim, gdyż firma przeniosła swoją siedzibę z Zabrza do Wrocławia.

Z tej okazji Nettle składa  serdeczne gratulacje firmie Asclepios, życząc równie imponujących osiągnięć w przyszłości. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w osiągnięciu tego sukcesu, realizując pełen outsourcing kompleksowego zarządzania należnościami Asclepios S.A. Dołożymy wszelkich starań, aby sprawne zarządzanie należnościami wpłynęło na jeszcze lepsze wskaźniki finansowe firmy w przyszłym roku!