NEWSLETTER  

O systemie

Zalety i funkcje

Jak to działa

Zakup abonamentu

Aktualności

14
cze
14
cze
archiwum archiwum

O nas

Twórcą systemu netlink24 jest firma Nettle.

Specjalizujemy się w pełnym outsourcingu procesu zarządzania należnościami, od wielu lat obsługując duże przedsiębiorstwa i międzynarodowe korporacje.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom mniejszych firm z sektora MSP (Małych i Średnich Przedsiębiorstw) i na bazie zdobytego doświadczenia opracowaliśmy unikatowe na rynku narzędzie, jakim jest system netlink24. Dzięki niemu nawet mikroprzedsiębiorstwa mogą samodzielnie zarządzać należnościami, poprawiając swoją płynność finansową i skutecznie ograniczając ryzyko pojawienia się zatorów płatniczych.

Prezentujemy nowoczesne podejście i autorskie rozwiązania (także informatyczne), działając w sektorze BPO (Business Process Outsourcing). Polska w tym sektorze jest 6 rynkiem docelowym świata i liderem w regionie, oferując zaawansowane usługi bazujące na specjalistycznej wiedzy (ang. Knowledge Process Outsourcing, KPO).

 

2006 rok – rozpoczęcie działalności w sektorze opieki zdrowotnej, gdzie ze względu na specyfikę branży wdrażane były unikatowe narzędzia związane z procesem monitoringu i windykacji należności oraz uruchamiane pionierskie programy finansowe

Ponad 2 miliardy złwartość porftela należności, jakie obsłużyliśmy do tej pory

• 2500 sald – średnia miesięczna ilość sald, jakimi zarządzamy (łącznie kilka tysięcy kontrahentów)

• Autorskie rozwiązania, specjalistyczny program informatyczny oraz posiadana wiedza pozwalają na świadczenie profesjonalnych usług o wysokim standardzie i osiąganie bardzo dobrych wyników

Więcej informacji o firmie Nettle i świadczonych przez nią usługach, odnaleźć można na www.nettle.pl