NEWSLETTER  

O systemie

Zalety i funkcje

Jak to działa

Zakup abonamentu

Aktualności

14
cze
14
cze
archiwum archiwum

O systemie

System netlink24 to intuicyjny w obsłudze program, skierowany do Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Netlink24 umożliwia wykorzystanie różnorodnych narzędzi wspierających zarządzanie należnościami – m.in. systemu do wysyłania zredagowanych monitów i powiadomień (także w formie SMS oraz e-mail), czy też możliwości oznaczenia dokumentacji pieczęcią prewencyjną. W miarę potrzeb można skorzystać także z czynności windykacyjnych.

netlink24_klient

Rozwiązania sprawdzone w dużych przedsiębiorstwach, wraz z systemem netlink24 stają się teraz przystępne także i dla mniejszych firm. Dzięki wykorzystaniu technologii cloud computing, nie ma konieczności zakupu drogiego zazwyczaj oprogramowania – wystarczy opłacić niewielki abonament (dostępny w różnych wariantach), by uzyskać dostęp poprzez przeglądarkę internetową do pełnoprawnego systemu.

netlink24 dokumenty

Dzięki netlink24 kwestia należności stanie się dla przejrzysta i uporządkowana - uzyskają Państwo nad nimi większą kontrolę.

System netlink24 jest nieodzownym narzędziem zwłaszcza w przypadku, gdy Państwa firma współpracuje z większą ilością kontrahentów..