NEWSLETTER  

O systemie

Zalety i funkcje

Jak to działa

Zakup abonamentu

Aktualności

14
cze
14
cze
archiwum archiwum

Jak to działa

Twoja firma i kontrahenci

Na początku użytkowania netlink24 należy wprowadzić do systemu swoich kontrahentów, podając ich poszczególne dane (można m.in. także wgrać logo ich firmy, które pojawi się na dokumentach).

Następnym krokiem będzie wprowadzenie do systemu aktualnych faktur i ewentualnych not odsetkowych.

Od tej pory system będzie działał w trybie GPS Należności, śledząc każdy wprowadzony dokument – jaki jest jego status, czy zbliża się termin płatności, bądź też czy został on przekroczony, jak przebiega jego spłata itd. W zależności od sytuacji, system zasugeruje konkretne działania. Dzięki zautomatyzowanemu silnikowi przeliczeniowemu, użytkownik wszelkie decyzje wprowadza w życie za pomocą zaledwie paru kliknięć.

 

Dyscyplina płatnicza kontrahentów

W zależności od sytuacji, system zasugeruje wysyłkę przypomnień o zbliżającym się lub przekroczonym terminie zapłaty, wygenerowanie monitów do zapłaty, aż po ostateczne, przedsądowe wezwanie do uregulowania należności.

W przypadku, gdy dany klient zalega ze spłatą, można daną sprawę zgłosić do windykacji - praktycznie jednym kliknięciem uruchamia się działanie profesjonalnej, doświadczonej firmy windykacyjnej.

 

Indywidualne zasady dla poszczególnych kontrahentów

Jako, że przeważnie kontrahent kontrahentowi nie jest zazwyczaj równy, istnieje możliwość zdefiniowania odmiennych zasad traktowania danego partnera biznesowego, czy nawet modyfikacji niektórych treści - jak np. powiadomień SMS.

W sytuacji, gdy pomiedzy obydwiema firmami panują bliskie, niemalże przyjacielskie stosunki, można nadać komunikatom nawet ton humorystyczny.

 

Przejrzystość i porządek

Użytkownik ma w każdej chwili możliwość generowania róznych odmian raportów za określony, wybrany okres.

Informacje można segregować po różnych kategoriach, wybranych przez użytkownika. Dzięki temu uzyskuje się nie tylko przejrzysty obraz aktualnej sytuacji, ale można też m.in. prześledzić historię, jak dany kontrahent wywiązywał się ze wszystkich swoich zobowiązań.